5.ua

МЗС України засудило захоплення терористами будівель консульств Польщі і Чехії

  Захоплення російськими бойовиками приміщень генеральних консульств Польщі й Чехії в Донецьку в Міністерстві закордонних справ України назвали грубим порушенням міжнародного права.


  "МЗС України рішуче засуджує захоплення терористами будівель генконсульств Республіки Польща та Чеської Республіки у Донецьку. Кваліфікуємо це як брутальне порушення міжнародного права та вимагаємо негайного звільнення приміщень дипмісій іноземних держав", – йдеться в заяві, поширеній департаментом політики і комунікацій МЗС України.

  У відомстві сподіваються, що "спільно з місією ОБСЄ будуть встановлені усі обставини цього злочину, виконавці – покарані, а недоторканність приміщень консульських місій буде відновлена".

  Раніше речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко повідомив, що в Донецьку бойовики і російські військові продовжують захоплювати адміністративні будівлі. За його словами, 15 вересня бойовики захопили спорткомплекс "Олімпійський", будівлю господарського суду Донецької області і будівлі консульств Польщі та Чехії.
  Попередній матеріал
  АТО: хроніка дня
  Наступний матеріал
  Порошенко вшанував пам’ять загиблих журналістів
  Теги:
  Loading...