Москва надіслала ноту обурення до Токіо

  Загострення російсько-японських відносин. Москва надіслала ноту обурення до Токіо - вона стурбована, що під час антиросійських акцій паплюжили їхній триколор.

  У день північних теритторій, який відзначають щороку  найактивніші мітингарі писали гасла з вимогами на російському прапорі й розірвали його. Як і щороку, цього дня японці вимагали від Росії повернути 4-ри Курильські острови, які та отримала після Другої світової. На одній з акцій виступив і прем`єр-міністр Японії Наото Кан. Він - засудив осінній візит Дмитра Медведєва на Курили, назвав його - "непробачною образою". Російське МЗС розцінило таке висловлювання, як "недипломатичне". Але від подальших перемов щодо Курил сторони не відмовилися.

  Сергій Лавров, міністр закордонних справ Росії: "Глава МИД подчеркнул готовность России к диалогу с Японией по любым вопросам, однако отметил, что проблема Курил должна решаться "на основе безусловного признания итогов Второй мировой войны".

  Наото Кан, прем`єр-міністр Японії: "Сподіваюся, кампанія щодо повернення островів отримає загальнонаціональну підтримку. Вона має стати рушійною силою у переговорах із Росією".

  Попередній матеріал
  Українські туроператори припинили продаж путівок до Єгипту
  Наступний матеріал
  Єгипетська опозиція розчарована переговорами з владою [відео]
  Теги: