Вікіпедія

Росія та Китай розпочали масштабні спільні навчання в Південно-Китайському морі

  У морському вишколі будуть задіяні підводні човни, кораблі та авіація

  У понеділок, 12 вересня, в акваторії Південно-Китайського моря розпочинаються спільні російсько-китайські військові навчання "Морська взаємодія-2016", що триватимуть вісім днів. Про це повідомляє DW.

  "Для участі у маневрах у КНР очікується прибуття загону бойових кораблів Тихоокеанського флоту, зокрема, протичовнових кораблів "Адмірал Трібуц", "Адмірал Виноградов", великого десантного корабля "Пересвіт", морського буксира "Алатау" і танкера "Печенга", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що активна фаза навчань триватиме з 15 до 19 вересня. У них будуть задіяні підводні човни, кораблі та авіація. "Сторони відпрацюють спільні дії з оборони кораблів на якірній стоянці, дії з пошуку, порятунку та конвоювання суден, звільнення захопленого судна, виявлення та розпізнавання цілей спільною ППО", – зазначили у прес-службі Східного військового округу Тихоокеанського флоту РФ.

  Як стало відомо, під час навчань, що проходитимуть у південній китайській провінції Гуандун, планується також нанести ракетно-артилерійські удари по морських цілях, а потім здійснити спільну висадку морського та повітряного десантів на умовно захоплений острів.

  Зазначимо, що морський вишкіл відбувається на тлі територіальної суперечки, яка виникла у Китаю з Японією, В'єтнамом та Філіппінами. 

  Дивіться також: Українські катери відігнали від морського кордону корабель ВМФ РФ, застосувавши тактику "вовчої зграї"

  Попередній матеріал
  Український школяр здобув 3 місце на престижній Міжнародній олімпіаді в Японії
  Наступний матеріал
  Бойовики не пустили експертів ОБСЄ на полігон

  Українські катери відігнали від морського кордону корабель ВМФ РФ, застосувавши тактику "вовчої зграї" – відео

  ДПСУ оприлюднила докази захоплення Росією майна України у Чорному морі

  Російська авіація вчилась знищувати флот НАТО у Чорному морі

  Авіаносець воєнно-морського флоту США прибув до Південної Кореї