Монті оприлюднив план порятунку Італії

  Маріо Монті в Римі оприлюднив план порятунку Італії. Запропоновані заходи виявилися не такими суворими, як побоювалися протестувальники.

  Новий уряд обіцяє скасувати пільги для політиків та скоротити місцеві органи влади. Планується запровадити податок на майно, який за підрахунками поповнить бюджет на 3,5 мільйярди євро. Також зміни торкнуться пенсійної системи, яка за словами прем’єра "несправедлива" для деяких верств населення. Маріо Монті заохотив компанії створити більше робочих місць для жінок та молоді. Окрім цього, він пообіцяв поліпшити якість навчання у вищих навчальних закладах. Глава уряду має на меті створити умови для подальшого зниження податків та боротьби з неплатниками. Також будуть вжиті заходи проти тіньового бізнесу. Адже його вартість дорівнює майже п’яти відсоткам ВВП країни.

  Маріо Монті, прем’єр-міністр Італії: "Уряд визнає, що його обрали для конструктивного та спільного розв`язання серйозної проблеми. Я б назвав цей уряд - урядом із національними зобов’язаннями. Він має укласти мир із громадянами".

  Попередній матеріал
  День студента відзначають сьогодні по всьому світі
  Наступний матеріал
  Сльозогінний газ застосувала поліція під час демонстрації в Афінах
  Теги: