Молоді українські фігуристи отримали успіх на міжнародному турнірі в Загребі

  Українська танцювальна пара Олександра Назарова та Максим Нікітін посіли четверте місце на міжнародному турнірі з фігурного катання в Загребі (Хорватія).

  Про це повідомляється на сайті Мінмолодьспорту України.

  Як зазначено у повідомленні, молоді українські спортсмени провели свій другий турнір серед дорослих і знову показали чудові результати. Якщо під час свого дебютного турніру у Варшаві два тижні тому українські спортсмени стали в підсумку другими, зараз зупинилися за крок від п'єдесталу.

  В короткій програмі і в довільному танці Назарова та Нікітін встановили свої нові рекорди – 58.20 бала в перший день змагань і 90.28 бала за довільну програму.

  "Їхня сума (148.48) виявилася трохи менше, ніж у бронзових призерів турніру в Загребі, іспанських фігуристів Сари Уртадо й Адріа Діаса (150.00)", - зазначили у спортивному відомстві.

  А перемогу на турнірі в столиці Хорватії завоювали американці Медісон Хуббель - Захарі Донахью – (166.74 бали), яким вдалося випередити лідерів короткої програми італійців Карлен Гінар - Марко Фаббри (їх результат - 166.46 бала).

  Попередній матеріал
  Суд повернув киянам приміщення на Андріївському узвозі
  Наступний матеріал
  Медведєв розповів про втрати від санкцій Заходу і Росії

  Українські спортсмени - на п’єдесталі Кубка Ніцци з фігурного катання

  Українські спортсмени отримали "срібло" Кубка Європи з дзюдо

  Українські спортсмени з академічного веслування встановили новий рекорд на Чемпіонаті Світу

  Українські спортсмени привезли "бронзу" з шахової олімпіади