5.ua

Молдова заявляє про готовність до виходу з СНД

  Міністерство сільського господарства і харчової промисловості Молдови заявляє про готовність до виходу цієї країни зі складу Співдружності незалежних держав (СНД).


  Як заявив молдавським ЗМІ новий віце-міністр відомства Влад Логін, "країна нічого не втратить від виходу з СНД", повідомляє Укрінформ.

  За його словами, в найближчі дні молдовський прем'єр-міністр Юрій Лянке звернеться до держав-учасників СНД для скликання засідання з питання введення Росією обмежень на провезення товарів з Молдови.

  "Думаю, що наше звернення буде проігноровано і засідання не відбудеться ... На мою думку, нам нічого було робити в складі СНД з самого початку. Ніколи не пізно прийняти рішення. Ми не починаємо ніякої війни, але намагаємося відповісти на те, що нам запропонували. З моєї точки зору, Молдова нічого не втратить, якщо ми вийдемо з СНД. Це не моє рішення. Але якщо буде референдум, обіцяю, що проголосую за вихід з СНД", - сказав Логін.

  Чиновник також вказав, що спроби домовитися з російською стороною триватимуть до 1 вересня. Після чого влада ухвалить певне політичне рішення.
  Попередній матеріал
  У переговорах щодо України є певний прогрес – Штайнмайєр
  Наступний матеріал
  У Луганську продовжується протистояння, під обстрілами – всі околиці міста
  Loading...