Могеріні у Варшаві обговорить гібридні загрози Європі

  Високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні обговорить сьогодні, 2 червня, у Варшаві гібридні загрози для європейського континенту

  Обговорення пройдуть у контексті проведення 8-9 липня у Польщі саміту НАТО. Про це заявив міністр канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський, повідомляє "Укрінформ".

  "Ми хочемо, щоб на цьому саміті прозвучали чіткі заяви з боку ЄС про готовність співпраці з Альянсом у сфері гібридних загроз", – заявив Щерський.

  Він додав, що об'єднання зусиль НАТО і ЄС у цьому питанні, з одночасним збереженням автономії цілей і завдань кожної з цих організацій, може бути позитивним моментом.

  Щерський підкреслив, що президент Польщі Анджей Дуда виступає за те, щоб на варшавському саміті Альянсу прозвучали з боку ЄС заяви про готовність до співпраці у подоланні цих загроз.

  Крім того, Дуда обговорить з Могеріні східну політику ЄС і питання санкцій проти Росії. Він додав, що це питання безпосередньо пов’язане зі збереженням світового ладу.

  Як повідомляв 5.ua, витрати НАТО на оборону в Європі значно зростуть у 2016 році, вперше за майже десятиліття, через погрози з боку Росії та міграційну кризу на континенті. 

  Нагадаємо, парламентська асамблея НАТО закликала керівників Північноатлантичного союзу посилити здатності колективної оборони і разом виступити проти воєнного самоутвердження Росії.

  Попередній матеріал
  Порошенко має намір зняти повноваження утворювати і ліквідовувати суди
  Наступний матеріал
  Уряд звільнив чільника "Укравтодору"

  Столтенберг: НАТО не хоче нової "холодної війни" з Росією

  FT: Країни НАТО в Європі вперше за десятиліття збільшать оборонні витрати

  Парламентарії НАТО закликають глав союзу готуватися до загрози з боку Росії

  НАТО обіцяє ще більше підтримувати Україну