eer.ru

Могеріні: Рішення Трампа не вплинуть на антиросійські санкції ЄС

  Сьогодні лідери ЄС розглянуть продовження санкції проти Росії

  Верховний представник ЄС з питань загальної зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що політика ЄС щодо РФ не залежить від Вашингтона. Про це Могеріні заявила в інтерв'ю The Wall Street Journal, пише УНІАН.

  Говорячи про антиросійські санкції, голова європейської дипломатії заявила, що ЄС має намір їх продовжити. За її словами, які б рішення не приймала адміністрація Трампа щодо антиросійських санкцій, Брюссель буде продовжувати пов'язувати їх з виконанням мінських домовленостей. "Європейські рішення не пов'язані з політичними рішеннями у Вашингтоні", – підкреслила Могеріні.

  Вона заявила, що ЄС готовий працювати з командою Дональда Трампа. При цьому вона допускає, що ЄС може об'єднатися з Росією проти деяких планів обраного президента США.

  "У кожному конкретному випадку ви знайдете питання, де я не була би здивована бачити європейців і росіян на одній стороні. Це угода з Іраном, мирний процес на Близькому Сході і можлива роль ООН", - сказала Могеріні. Трамп заявив про те, що має намір переглянути угоду з Іраном, "струсити" Близький Схід і зменшити роль ООН. Могеріні зазначає, що ЄС готовий до співпраці з командою Трампа з широкого спектру проблем, де у Брюсселя і Вашингтона є спільні інтереси.

  Зауважимо, сьогодні лідери ЄС розглянуть продовження санкції проти Росії, повідомляє "Укріфнорм".

  Так, Європейська рада планує утвердити принципове політичне рішення про продовження на подальші півроку після січня 2017-го економічних санкцій відносно Росії через її агресію проти України та невиконання Мінських домовленостей.

  Серед інших питань лідери Євросоюзу заслухають прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте щодо пропозицій його уряду про умови завершення ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

  Як повідомляв 5.ua, Брюссель не планує на саміті 15 грудня вводити санкції проти РФ через події в Алеппо

  Попередній матеріал
  Прес-конференція щодо презентації інформаційно-аналітичного журналу "Територія. Крим" – завершено
  Наступний матеріал
  Охендовський погодив з детективами перенесення його допиту – прес-секретар НАБУ
  Loading...

  В Австрії вирішили, що санкції проти РФ приносять "більше шкоди, ніж користі"

  Генсек НАТО щодо санкцій проти РФ: Світ повинен зберігати тиск на Росію до виконання "Мінська"

  Держдеп США: Підтримка України з боку США та санкції завадили планам Путіна окупувати Київ

  РФ про санкції Канади: Росія візьме до уваги "цей недружній крок" і буде реагувати "на основі взаємності"