Міжнародних спостерігачів пустили до Сирії

  Міжнародних спостерігачів пустили до Сирії. Туди прибули півсотні представників Ліги арабських держав. А вже найближчим часом їхня кількість збільшиться до двох сотень.
  Раніше сирійська влада - відмовляла місії спостерігачів. Але тиждень тому таки пристала на пропозиції Ліги. Дамаск надає гостям - свободу пересування і можливість оцінити усі події в країні на власні очі. Сирійські можновладці пояснили цей крок прагненням знайти політичне вирішення кризовій ситуації у країні. Від березня там не вщухають масові антиурядові виступи. Внутрішні війська - жорстко їх придушують. Лише за минулу добу, за свідченнями правозахисників, у місті Хомс  загинули 20-ро людей. Загалом же з початку заворушень у Сирії кількість жертв перевищила п`ять тисяч. 

  Талаа Аль-Сауд Аль-Атласі, спостерігач з Марокко: "Ми будемо тісно співпрацювати з сирійською владою. Але хочемо послухати думки простих громадян та представників опозиції. За результатами спостережень ми напишемо доповідь, у якій буде чітко відображена поточна ситуація у Сирії. Наша місія переконатися, що офіційний Дамаск - дійсно готовий до рішучих кроків задля залагодження конфлікту і стабілізації ситуації у країні. Що війська - виведуть з сирійських міст, мас-медіа - допустять на місця подій, а політичних в`язнів - відпустять".
  Попередній матеріал
  Двох ймовірних організаторів вибухів у Нігерії затримала поліція
  Наступний матеріал
  Новий тайфун загрожує Філіппінам
  Теги: