Двох ймовірних організаторів вибухів у Нігерії затримала поліція

  Двох ймовірних організаторів вибухів у Нігерії затримала поліція. Про це повідомляє "Нью-Йорк Таймс" з посиланням на заяви місцевої влади
  Обох заарештованих підозрюють у зв`язках з радикальними ісламістами. За версією правоохоронців, принаймні один з нападів - не був атакою смертників, як повідомлялося раніше. Терористи закидали гранатами християнський храм у передмісті столиці, проїжджаючи повз нього на авто. Під час нападу  водій машини загинув його поліцейські і прийняли за терориста-самогубця. Нагадаємо, у неділю, коли католики святкували Різдво, у кількох районах Нігерії сталися одразу п`ять терактів. Загинули 40 людей. Відповідальність за напади узяло на себе екстремістське угруповання Боко Харам,члени якого вимагають запровадити  у країні шаріат.

  Оге Віктор, бізнесмен: "Ці теракти доводять, що федеральний уряд - втратив вплив, який мав раніше, і більше не контролює ситуацію у Нігерії. Не важливо, хто саме напав на християн Боко Харам, вояки з дельти Нігеру чи хтось інший. Влада не змогла попередити напади і підвела нас. Треба викорінювати причини, з яких взагалі з`являються екстремістські організації. Якби влада вела діалог з усіма громадянами, які відстоюють свої права, можливо, нападів би і не сталося".
  Попередній матеріал
  Трьох людей звинуватила у контрабанді зброї влада Єгипту
  Наступний матеріал
  Міжнародних спостерігачів пустили до Сирії
  Теги: