Міжнародний фестиваль повітряних зміїв влаштували у Індії

  Міжнародний фестиваль повітряних зміїв влаштували у Індії. Участь у ньому взяли близько сотні команд із чотирьох десятків країн світу, а подивитися прийшли - тисячі людей.

   

  Так на заході країни традиційно зустрічають прихід весни. Небо заповнили численні літальні конструкції найрізноманітніших форм та кольорів. Головна подія фесту - дуелі повітряних зміїв, коли учасники намагаються збити літальний пристрій супротивника на землю. Також у програмі - майстер-класи для аматорів, виставки та лекції. Фестиваль щороку приваблює до Індії тисячі туристів і приносить чималий прибуток у економіку регіону.

  Алекс, учасник з Великої Британії: «Індія - це просто чудово. У моїй рідній Британії зараз вогко та холодно, а тут - сонце і справжня весна. До того ж, місцеві клуби повітряних зміїв можуть навчити багатьох корисних речей».

  Балкрішна Шукла, організатор фестивалю: «У нашій провінції такі фестивалі вже стали традицією, і вони приваблюють учасників і глядачів з усіх куточків світу. Цьогоріч нам особливо пощастило з погодою, тож свято вдалося».

  Попередній матеріал
  Масова акція протесту у Іспанії
  Наступний матеріал
  У Харкові триває другий день всеукраїнського форуму Євромайданів
  Теги: