Міжнародний день корінних народів відзначили у країнах Центральної Америки

  Міжнародний день корінних народів відзначили у країнах Центральної Америки. У Мехіко індіанці влаштували марш центром міста у традиційному вбранні.

  Учасники акції вимагали від влади покласти край дискримінації корінного населення та поважати його права. У столиці сусідньої із Мексикою Гватемали нащадки майя провели стародавній ритуал спілкування з духами предків. Правозахисники з організації Amnesty International заявляють про несправедливе ставлення до представників корінного населення у країнах Центральної Америки з боку влади. Індіанці мають менший доступ до освіти, медицини та працевлаштування, відтак відсоток неписьменних і бідних серед корінних людей перевищує показники серед нащадків колоністів. 

  Магдалена Ґарсія, учасниця акції: "Настав час прокинутися та чинити опір, ми маємо вимагати визнання наших законних прав".

  Хуан Хосе Кішуй, духівник нащадків майя: "Ми провели священну церемонію, попросили позитивної енергії наших пращурів, щоби вони вказали нам на шлях до кращого життя та миру".

  Попередній матеріал
  Від буревію потерпає схід Австралії
  Наступний матеріал
  Від початку 2000 року власники аварійних квартир претендують на переселення
  Теги: