Міжнародний дайджест новин за 11 листопада

  Час пригадати чим запам’ятається цей день у відеострічках провідних інформаційних агенцій світу.

   

  ПРОТЕСТ У ГРЕЦІЇ

  Масштабний протест - влаштували у Афінах прибічники грецької опозиції. Перед будівлею парламенту - зібралися тисячі людей. Вони критикували ощадливі реформи чинного уряду та вимагали у кабінету міністрів - піти у відставку. Попри заклики мітингарів, депутати висловити недовіру уряду не змогли - опозиції для цього не вистачило голосів.

  ВУЛКАН В ІНДОНЕЗІЇ

  Виверження вулкана Сінабунг в Індонезії. З кратера піднявся п’ятикілометровий стовп попелу. Військові вже евакуювали понад дві тисячі місцевих мешканців із навколишніх сіл. Людям рекомендують не наближатися до Сінабунгу менш, ніж на три кілометри.

  ОЛІМПІЙСЬКИЙ ВОГОНЬ ПОВЕРНУВСЯ

  Вогонь Зимових олімпійських ігор повернувся з Космосу на Землю. Його привезли росіянин Федір Юрчихин, американка Карен Найберг та італієць  Лука Пармітано. Їхня капсула сіла в Казахстані. У Центрі управління польотами повідомили: приземлення пройшло вдало, космонавти почуваються добре.

   РІЗДВО НАБЛИЖАЄТЬСЯ

  Різдвяну ілюмінацію запалили в Лондоні. В урочистій церемонії взяли участь кілька відомих британських співаків, зокрема, й колишні учасниці гурту «Спайс Гьорлз». Після концерту, провели масштабний феєрверк. Святкові вогні у центрі столиці країни горітимуть до кінця різдвяного сезону.

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  Наслідки тайфуну «Хайян» катастрофічні для всієї території Філіппін
  Наступний матеріал
  Порошенко: Асоціація з ЄС - це відхід від "совка", але не від Росії [відео]
  Теги:
  Loading...