Міжнародні новини за 9 жовтня

  Традиційно - яскраві  кадри котрими переймалась, захоплювалась чи обурювалась планета  сьогодні.

   

  БОЇ В СИРІЇ

  Жорстокі бої між повстанцями та урядовими військами спалахнули в сирійській провінції Ідліб. Прибічники опозиції намагаються захопити армійську базу, що контролює головну дорогу між Дамаском та Алеппо. За даними Організації об’єднаних націй, за більш, ніж два роки конфлікту в країні загинули понад 100 тисяч людей.

  ПРОТЕСТ У ФРАНЦІЇ

  Кілька десятків активістів «Грінпіс» протестували біля офісу «Газпрому». Вони вимагали звільнити 30-х екологів і журналістів, затриманих на судні «Арктик Санрайз». Сьогодні російські правоохоронці знайшли на кораблі наркотики і заявили, що обвинувачення проти захисників природи, серед яких і українець Руслан Якушев, одним піратством не обмежаться.

  ПОМИНАЮТЬ ЧЕ ГЕВАРУ

  46-роковини від загибелі революціонера Ернесто Че Гевари відзначили на Кубі. Участь у жалобній церемонії в Гавані взяла і його дочка - Алеїда. Ернесто Че Гевару у 1967-ому році розстріляли болівійські солдати за спробу підняти повстання в країні.

  ПАРАД В АВСТРАЛІЇ

  Тисячі моряків промаршували вулицями Сіднея. Таким чином вони відзначили День австралійського військово-морського флоту. Участь у масштабних святкуваннях цього року беруть представники майже двох десятків країн.

   ВИСТАВКА В БРИТАНІЇ

  Виставку речей, надрукованих на Три-Де принтері відкрили в Лондоні. Колекція налічує близько 600 експонатів. Створити за допомогою пристрою вже встигли , практично, все: від штучних людських кісток до вогнепальної зброї. 

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  Перша в світі вакцина від малярії з’явиться у продажу в 2014 році
  Наступний матеріал
  Україна і Туреччина домовились про створення зони вільної торгівлі [відео]
  Теги: