Міжнародна спільнота посилює тиск на Сирію

  Швейцарія офіційно закрила своє посольство в Сирії. Також відсьогодні тимчасово припинила свою роботу в країні амбасада Великої Британії. Таке рішення дипломати ухвалили з міркувань безпеки. Свої посольства в Сирії протягом лютого вже закрили США та Катар.
  Тимчасово відкликали своїх послів Франція, Німеччина, Італія та Єгипет. Міжнародна спільнота посилює тиск на офіційний Дамаск. Рада безпеки ООН заявила, що порушення прав людини в Сирії за масштабом наближаються до злочину проти людства. Рада ухвалила відповідну резолюцію.

  Тим часом, у Сирії не припиняються бойові дії. Урядові війська придушують останні осередки опору в місті Хомс. Напередодні ООН оприлюднила нові дані, згідно з якими від початку масових заворушень у Сирії загинули вже сім з половиною тисяч людей.

  Пан Гі Мун, генеральний секретар ООН: "Ще раз нагадую сирійській владі, що вона має виконувати свої зобов`язання в рамках міжнародного гуманітарного законодавства й гарантувати дотримання прав людини. Вкотре закликаю чільників держав виробити мирне демократичне вирішення цього конфлікту".
  Попередній матеріал
  Експерти назвали українські архіви лише декларативно відкритими
  Наступний матеріал
  КНДР запровадить мораторій на ядерні та ракетні випробування
  Теги: