Вибори в Грузії
Вибори в Грузії Shutterstock і підпис 5.ua

Місцеві вибори в Грузії: правляча партія "Грузинська мрія" впевнено перемагає, партія Саакашвілі друга

  Читайте по-русски
  Наразі опрацювали вже понад 99,9% усіх голосів

  На місцевих виборах у Грузії перемагає правляча партія. За даними Центральної виборчої комісії країни, вона набирає майже 47% голосів.

  "Єдиний національний рух" Міхеіла Саакашвілі нині на другому місці із майже 31%. А от третю позицію займає партія колишнього прем'єр-міністра Георгія Гахарії "Для Грузії" – у неї майже 8%. Партія "Лело" отримує майже 3% голосів. Решта політсил – набирають менше 2% голосів.

  Наразі опрацювали понад 99,9% усіх голосів – дані підраховано на 3740 із 3743 дільниць. Загалом грузини були не надто активними на цих виборах, проголосувати прийшли трохи більше від половини усіх виборців.

  Тим часом Україна вимагає допустити українського консула до арештованого напередодні Міхеіла Саакашвілі , адже йдеться про затримання саме українського громадянина. Саакашвілі приїхав до Грузії після восьмирічної перерви – попри те, що знав, що там його можуть заарештувати. Президентка Грузії наголосила, що помилування політик не отримає. А в прокуратурі країни повідомили, що Саакашвілі сидітиме у в'язниці принаймні 6 років.

  Попередній матеріал
  У Харкові за один день лікарню майже повністю заповнили тяжкими хворими на коронавірус
  Наступний матеріал
  В Україні може з'явитися європейська військова місія – Welt
  Loading...