delfi.ee

Міноборони РФ занижує реальні втрати російської армії у Сирії щонайменше в 4 рази – Reuters

Справжній рівень втрат є чутливим питанням для Росії, враховуючи позитивне висвітлення сирійського конфлікту в ЗМІ напередодні президентських виборів 2018 року

Відповідно до офіційних даних міністерства оборони РФ, у 2017 році в Сирії загинули 10 російських військових. Проте, як повідомляє "Укрінформ", за підрахунками міжнародного інформагентства Reuters втрати у лавах ЗС Росії та серед приватних військових від початку цього року становлять щонайменше 40 осіб.

Відповідні дані були отримані від сімей та друзів загиблих, а також від чиновників за місцем їх проживання. Більшість неоголошених російською владою випадків загибелі росіян у Сирії, про які повідомляє Reuters, підтверджуються більш ніж однією людиною – включно з тими, хто особисто знав загиблих.

"Число загиблих за сім місяців поточного року перевищує російські втрати в Сирії за попередні 15 місяців операції з підтримки сирійського режиму, які, за оцінкою агентства, коштували життя як мінімум 36 росіянам", – наголошується в повідомленні.

Але навіть ці зібрані дані можуть не відображати повної картини, адже командири російських підрозділів у Сирії наполягають, щоб сім'ї загиблих мовчали – про це агентству анонімно розповіли родичі та друзі загиблих військовослужбовців та найманців.

Відзначається, що справжній рівень втрат ЗС РФ у сирійському конфлікті є чутливим питанням для Росії, враховуючи позитивне висвітлення конфлікту в ЗМІ напередодні президентських виборів у 2018 році. Крім того, РФ відмовляється визнати, що в Сирії воюють приватні військові фахівці, чия присутність формально може підпадати під обвинувачення в найманстві.

Серед 40 росіян, що загинули цього року, був 21 приватний військовий фахівець та 17 військовослужбовців. Статус ще двох осіб не вдалося встановити. Міністерство оборони Росії та Кремль поки не коментували зібрані агентством дані.

"Повний арсенал доказів": що залишили ворожі диверсанти після бою у Красногорівки – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
НБУ визнав неплатоспроможним ще один банк
Наступний матеріал
Держсекретар США заявив, що Трампу не подобаються санкції проти РФ, але він їх підпише
Loading...