Мінюст США подало цивільний позов проти "Бритіш Петроліум"

  Цивільний позов проти "Бритіш Петроліум" і ще чотирьох компаній - подало міністерство юстиції Сполучених Штатів. Білий дім вимагає у них сплатити понад 10-ть мільярдів доларів за розлив нафти у Мексиканській затоці, який стався у квітні.
  Юристи прогнозують: слухання триватимуть протягом кількох місяців, а може й більше року. "Бритіш Петроліум" уже витратила на подолання наслідків катастрофи 8 мільярдів доларів, тож намагатиметься уникнути подальших виплат. Нагадаємо, аварія на видобувній платформі у Мексиканській затоці сталася 20-го квітня. Загинули 11 людей. Через два дні - споруда пішла на дно і почався неконтрольований витік нафти. Усього до водойми потрапило близько 5 мільйонів барелів нафти.  

  Ерік Голдер, генеральний прокурор США: "Ці компанії порушили федеральне законодавство щодо дотримання безпеки під час видобування нафти. Вони також не змогли вчасно зупинити забруднення Мексиканської затоки та не усунули наслідків екологічної катастрофи в повному обсязі. Ми зібрали неспростовні докази і впевнені у своїй перемозі".

  Попередній матеріал
  У Києві відкрився великий антикварний салон
  Наступний матеріал
  Сьогодні в останнє в ефір вийде гумористичне шоу Кінга
  Теги: