Міністра сільського господарства Латвії можуть звільнити через молочну кризу

  Міністр сільського господарства Латвії ризикує кріслом через молочну кризу. Питання його відставки парламент вирішуватиме у неділю.
  Молочарі скаржаться на низькі закупівельні ціни. У фермерів сировину закуповують за ціною, втричі нижчою ніж для продажу. Зараз літр молока у латвійському магазині коштує від 80 до 95 євроцентів. При цьому рівень витрат, необхідних для їхнього виробництва, неухильно зростає. Господарники нарікають на керівництво ЄС. На розвиток їхньої галузі спільнота виділяє у 5 разів менше грошей, аніж, скажімо, фермерам Великої Британії. Нарікають молочарі і на бездіяльність міністра. Глава сільського господарства із закидами не згоден. За його словами, спеціальна комісія з поліпшення роботи молочної галузі вже розпочала дослідження.

  Мартиньш Розе, міністр сільського господарства Латвії: "Найбільша проблема та, що наші фермери просто не навчені щось міняти. Вони управляють фермою так само, як це робили їхні діди у 1928 році. Може це так модно зараз? Але за 80 років треба вже думати трішки по-іншому".

  Даце Пастаре, фермер-молочар: "Звісно, Євросоюз не хоче бачити нас як рівних партнерів".
  Попередній матеріал
  Черновецький: забудови на території Жовтневої лікарні не буде
  Наступний матеріал
  Суд дозволив мешканцям Вашингтона вільно носити зброю (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...