Міністра оборони Словаччини звільнили за незаконне використання військової розвідки

  Скандальне звільнення у Словаччині. Через звинувачення у прослуховуванні телефонів урядовців та журналістів свою посаду втратив міністр оборони. Любомиру Галко інкримінують використання військової розвідки в незаконних цілях.
  Таким чином він, начебто, намагався знайти джерела витоку інформації з відомства. Адже останнім часом кілька словацьких ЗМІ опублікували матеріали про зловживання чільників збройних сил країни. Після слухань у парламентському комітеті, прем`єр визнала звинувачення обгрунтованими і звільнила урядовця. Президент Словаччини підтримав цей крок. Сам колишній чільник оборонного відомства усі закиди відкидає.

  Івета Радікова, прем`єр-міністр Словаччини: "Військова розвідка перевищила свої повноваження. Вона діяла незаконно. Право проводити подібне розслідування могла мати тільки поліція".

  Любомир Галко, колишній міністр оборони Словаччини: "Мене швидко звільнили й навіть не дали можливості виправдатися. В цій справі не було жодного неспростовного доказу, який би свідчив про порушення закону. Ці обвинувачення мали політичний підтекст".

  Попередній матеріал
  У Португалії почався добовий загальнонаціональний страйк
  Наступний матеріал
  У США відзначають День подяки
  Теги: