Естонія
Естонія 5.ua

Міністр культури Естонії не прийняв запрошення на Міжнародний форум у Санкт-Петербурзі

  Читайте по-русски
  Минулого року захід відвідало 35 тисяч осіб, а у відкритті взяв участь Володимир Путін
  Міністр культури Естонії Тиніс Лукас відхилив пропозицію свого російського колеги відвідати запланований на середину листопада Міжнародний культурний форум у Санкт-Петербурзі, пославшись на зайнятість. Про це пише Укрінформ із посиланням на портал національного телерадіомовлення ERR.

  "На жаль, у цей день міністр культури буде зайнятий виконанням інших обов'язків, і я змушена повідомити, що він не зможе прийняти ваше запрошення", – написала організаторам культурного форуму радник відділу зовнішніх зв'язків Міністерства культури Майму Сібрітс.

  У запрошенні російського Мінкульту йшлося, що намічений на 14-16 листопада форум стане знаковою подією, оскільки на ньому зберуться діячі культури, фахівці, політики, громадські діячі та представники ділових кіл. Минулого року його відвідало 35 тисяч осіб, а у відкритті Форуму взяв участь президент РФ Володимир Путін.

  Естонська сторона, у свою чергу, зазначає, що 14 листопада міністр Тиніс Лукас візьме участь в організованій Фондом інтеграції міжнародній конференції на тему мови, на яку прибудуть експерти зі США, Великої Британії, Німеччини, Канади та інших країн.

  Як повідомляв раніше 5.ua, Естонія вирішила не визнавати паспортів, виданих Росією жителям Луганської та Донецької областей України після 24 квітня цього року.

  Попередній матеріал
  На Одещині успішно випробували модернізовані ракети "Вільха-М"
  Наступний матеріал
  Держстат оприлюднив рейтинг найпривабливіших галузей України для іноземних інвесторів