Міністр фінансів Німеччини розкритикував Штайнмаєра за політику щодо Росії

  Називати маневри НАТО "брязканням зброєю" було не просто риторично необачно з боку міністра закордонних справ Штайнмаєра

  Заяви міністра закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра і його політика щодо Російської Федерації викликали різку критику з боку міністра фінансів Німеччини Вольґанґа Шойбле, повідомляє видання Deutsche Welle.

  На думку керівника німецького мінфіну, слова Штайнмаєра про "брязкання зброєю", коли він критикував навчання НАТО - "не лише риторично хибний термін". Попри це Шойбле визнає необхідність для Німеччини обдумати, "як нам можна розрядити українську кризу та відносини з Росією". Утім, у поводженні з Росією, на думку Шойбле, ніколи не слід надсилати сигнали розрядки без елементів відлякування. Відповідну критику Шойбле на адресу Штайнмаєра містить матеріал тижневика Welt am Sonntag.

  Натомість сам глава зовнішньополітичного відомства ФРН виступив на захист своєї політики щодо Росії. Про це він заявив у суботу, 1 липня, на з'їзді Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН), що відбувається в Берліні.

  "Нам слід діяти настільки розумно, щоб порушення міжнародного права наприкінці не переросло у військове протистояння в Європі". Водночас Штайнмаєр погоджується з необхідністю погіршення відносин з Росією через її дії в Україні.

  "Але нам слід зараз таким чином розставити акценти, щоб у майбутньому двері для покращення відносин лишались відкритими", - сказав очільник зовнішньополітичного відомства Німеччини. 

  Нагадаємо, міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр заявив, що Європейський Союз повинен поетапно відмовлятися від санкцій проти Росії, якщо є суттєвий прогрес у мирному врегулюванні ситуації на сході України

  Попередній матеріал
  Теракт в Афганістані: Терорист-смертник на мотоциклі намагався атакувати автомобіль лідера спротиву ІД
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: Ситуація неспокійна, у Новоселівці та Новгородському українських бійців обстрілювали з зенітних установок

  Штайнмайєр озвучив умови для поступового скасування санкцій проти Росії

  Геращенко у листі Штайнмаєру: Бойовики заблокували звільнення заручників

  Штайнмаєр: В Україні місія ОБСЄ проводить "піонерську роботу"

  Берлін ніколи не визнає Крим територією РФ – Штайнмаєр