Мешканці Афін влаштували протести через закриття державної телерадіокомпанії

  Масштабними протестами відреагували мешканці Афін на повідомлення про закриття державної телерадіокомпанії. Перед її будівлею - зібралися тисячі людей.

  Серед них - не лише медійники, а й чимало представників інших професій - вони долучилися до демонстрації на знак солідарності. Протестувальники вигукували антиурядові гасла, на додачу - спалили прапор Євросоюзу. Саме членів так званої Трійки - ЄС, МВФ та Центрбанку - активісти вважають винними у своїх нинішніх негараздах. Адже на антикризових заходах у обмін на багатомільйонні позики -  наполягали міжнародні кредитори Греції. Закрити три державних телеканали, чотири національних та кілька регіональних радіостанцій - уряд Греції вирішив, щоби заощадити гроші. Роботу втратили понад дві з половиною тисячі людей.

  Перший протестувальник: "Було багато чуток про те, що штат державної телерадіокомпанії зменшать, що уріжуть заробітні плати. Але що компанію закриють повністю - ніхто не чекав. Це навіть гірше, ніж за часів диктатури".

  Другий протестувальник: "Для двох з половиною тисяч людей дізнатися, що відзавтра вони безробітні - було справжнім шоком. Нас ніхто не попередив, що так станеться, до останнього дня ми працювали над майбутніми програмами".

  Попередній матеріал
  Усю ніч не вщухали бійки демонстрантів з поліцією у Туреччині
  Наступний матеріал
  У Парижі відкрили тимчасовий драйвін у виставковому палаці Гран-Пале
  Теги: