5.ua

Меркель висловилась проти нових санкцій стосовно Росії

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що, незважаючи на напружену обстановку на сході України, зараз Євросоюз не вважає за необхідне вводити нові санкції проти Російської Федерації, однак не виключає, що така необхідність може виникнути. Про це Меркель заявила в Брюсселі 27 травня після закінчення неформального саміту Євросоюзу, повідомляє Reuters.


  Зокрема, Меркель закликала Росію вжити заходів проти проросійськи налаштованих бойовиків на сході України. За її словами, якщо Москва припинить їх транспортування через спільний кордон з Україною, то це запобіжить подальше розширення сепаратистського руху.

  На думку Меркель, Росія безумовно сприяла дестабілізації ситуації на сході України.

  На питання про те, чи закінчилася українська криза після виборів нового Президента України, канцлер відповіла негативно. Вона підкреслила , що "на тлі існуючої ситуації на території східу Україні не виключено, що Євросоюз повернеться до теми санкцій". Однак, а словами Меркель ," економічні санкції проти Росії будуть розглядатися, лише якщо Москва продовжить дестабілізувати Україну".

  Нагадаємо, 27 травня Президент Ради ЄС Герман ван Ромпей скликав неформальний саміт Євросоюзу, щоб обговорити кандидатуру президента Єврокомісії та ситуацію в Україн
  Попередній матеріал
  Абхазькі опозиціонери захопили адміністрацію президента невизнаної республіки
  Наступний матеріал
  У РНБО підтвердили загибель двох цивільних у донецькому аеропорту
  Теги:
  Loading...