Фото inforesist.org

У РНБО підтвердили загибель двох цивільних у донецькому аеропорту

  Заступник секретаря РНБО України Вікторія Сюмар підтвердила загибель двох цивільних осіб при проведенні АТО на території донецького аеропорту 27 травня, який намагалися захопити проросійські бойовики. Про це вона заявила у ефірі телеканалу "Україна". Загибель цих людей Сюмар вважає випадковою.


  "Це був рикошет під час перестрілки, коли була стрілянина по бойовиках, які намагалися захопити аеропорт, як одну з ключових точок. Для них дуже важливо контролювати ключові точки інфраструктури, щоб не можна було (для української сторони – Ред.) підсилити військових і правоохоронців у Донецьку", - заявила Сюмар.

  При цьому, за її словами, терористи намагаються зробити так, щоб фактично все місто і регіон опинився де-факто в оточенні терористичних груп.

  "Тому, що інакше назвати ДНР я не можу. Для мене це однозначно - терористи, які щоденно вбивають мирних людей, здійснюють акти вандалізму, займаються мародерством, і які сьогодні становлять найбільшу небезпеку для життя, здоров'я жителів Донецька і Сходу країни", - додала Сюмар.

  Раніше повідомлялось, що аеропорт ім. Прокоф'єва в Донецьку, який намагались захопити проросійські терористи, зараз повністю контролюється українськими військовими.
  Попередній матеріал
  Меркель висловилась проти нових санкцій стосовно Росії
  Наступний матеріал
  Євросоюз надасть Україні 1,6 мільярда євро
  Теги:
  Loading...