Меркель: відносини Євросоюзу з Росією значно залежать від виборів в Україні

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що найближчим часом має намір особисто подбати про покращення відносин між Росією та Європейським Союзом.


  Залежно від обставин вона не виключає також зустрічі з Володимиром Путіним ,розповіла Меркель в інтерв‘ю газеті Leipziger Volkszeitung, опублікованому у вівторок, 20 травня.

  З точки зору німецького лідера, вирішальне значення в подальших відносинах ФРН і Росії буде мати те, як пройдуть і яку оцінку отримають майбутні позачергові президентські вибори в Україні, пише DW.

  Ангела Меркель висловила надію на те , що якщо вони будуть проведені за принципами , відповідним уявленням спостерігачів ОБСЄ , то їх результат визнає і Росія, яка є членом цієї організації.
   
  Між тим, як заявив сьогодні прем‘єр-міністр РФ Дмитро Медведєв, Росія не визнає виборів президента України.

  Меркель також підкреслила, що тісна співпраця Німеччини з Росією є традицією: "Нашою метою в останні роки було - і може стати в будь-який час знову - більше зближення Росії з Європою".

  Хороші відносини з Росією відповідають інтересам Німеччини і Євросоюзу , підкреслила Ангела Меркель. Але водночас вона нагадала про те , що хоча український конфлікт військовими засобами не вирішити, НАТО надає великого значення безпеці своїх партнерів і готова їх захищати.
  Попередній матеріал
  З полону терористів визволили полковника Нацгвардії
  Наступний матеріал
  РНБО: російські журналісти чинили злочини, прикриваючись посвідченнями ЗМІ