Фото rusblok.org.ua

Меркель: Росія нічого не робить для деескалації ситуації в Україні

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель впевнена, що Росія не вжила ніяких заходів, щоб пом‘якшити ситуацію в Україні.

  "На жаль, у багатьох областях не видно, що Росія вносить свій внесок у деескалації ситуації", - заявила Меркель, виступаючи в німецькому парламенті, передає Reuters.

  "Тому ми будемо продовжувати робити те, що ми робили: з одного боку продовжувати діалог, але, з іншого боку дати зрозуміти, що, на наш погляд Україна має право на свій власний шлях розвитку. Ми вимагаємо цього. Україна повинна вирішити його власне майбутнє", - заявила канцлер Німеччини.

  Напередодні держсекретар США Джон Керрі заявив, що Росія використовує на Сході України кримський сценарій, щоб отримати підставу ввести війська. За словами Керрі, військове вторгнення Росії стане "історичною помилкою" і дорого їй обійдеться. Нові санкції з боку Вашингтона торкнуться ключових галузей російської економіки - банківської, енергетичної, гірничодобувної та інших.

  Нагадаємо, у розширений список Євросоюзу, за даними ЗМІ, увійшли 107 російських високопосадовців, бізнесменів та журналістів. Відмічається, що нові санкції можуть торкнутися практично всього вищого політичного керівництва Росії.

  Попередній матеріал
  14 квітня євроміністри знову обговорять події в Україні
  Наступний матеріал
  В Україні зняли з прокату ще три російські фільми – за пропаганду путінського режиму
  Теги:
  Loading...