Меркель про Євросоюз: Ми знаходимося в критичній ситуації

  Також вона наголосила, що Європа готова змінюватися і ЄС готовий бути кращим

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що Євросоюз перебуває у критичній ситуації і сподівається, що саміт ЄС дозволить посилити ЄС і стане своєрідними прологом до початку реформ протягом наступних півроку. Про це Меркель заявила після прибуття на саміт ЄС у Братиславі, передає Frankfurter Allgemeine Zeitung.

  "Ми знаходимося в критичній ситуації. Наше завдання зараз показати на ділі, що ми можемо бути кращими", – наголосила вона.

  На її думку, саміт ЄС у Братиславі має дати чіткий меседж про те, що Європа готова змінюватися і ЄС готовий бути кращим.

  "Послання Братислави має бути наступним: ми хочемо працювати і ми хочемо, щоб проблеми, які існують в Європі, були вирішені", – додала Меркель.

  ЄС потрібно покращуватися у галузі внутрішньої та зовнішньої безпеки, боротьби з тероризмом і оборонній сфері, а також у підтримці економічного зростання і збільшення зайнятості.

  Також видання відзначає, що лідери країн ЄС на нинішньому саміті мають зосередитися на забезпеченні внутрішньої і зовнішньої безпеки, а також збільшенні інвестицій, на якому ЄС планує зосередитися протягом найближчих шести місяців.

  Попередній матеріал
  Як тренувались воїни-десантники: друга річниця створення батальйону ім. Івана Зубкова – архівні фото
  Наступний матеріал
  Лисенко: За добу в зоні АТО троє українських військових поранені, один контужений

  Порошенко провів перемовини з Меркель: стало відомо, про що говорили

  Меркель та Путін обговорили виконання Мінських угод на саміті G20 у Китаї

  Меркель: Санкції проти Росії не скасовуватимуть, ситуація на Сході суттєво погіршилася

  Меркель, Олланд і Ренці обговорили майбутнє ЄС без Британії