Меркель, Олланд і Ренці обговорили майбутнє ЄС без Британії

  Зустріч відбулась на борту італійського авіаносця

  Вихід Британії з ЄС, майбутнє Євросоюзу, безпека та співпраця у протидії тероризму – такі основні теми обговорили лідери Німеччини, Італії та Франції під час зустрічі на борту італійського авіаносця.

  Цей корабель обрали невипадково. Він бере участь у спільній морській операції Євросоюзу проти незаконних перевізників мігрантів. На зустрічі також обговорили питання економічного зростання та проблему безробіття. Крім того, обмінювалися думками і щодо майбутнього саміту ЄС, який відбудеться вже наступного місяця у Братиславі.

  "Багато людей думали, що після Брексіту Європа припинить своє існування. Це не так. Ми поважаємо вибір британців і перегортаємо нову сторінку в нашому майбутньому. Тому внутрішня та зовнішня безпека, співпраця спецслужб у галузі оборони та загальноєвропейський безпековий проект – це пріоритетні теми нашої зустрічі", – заявив прем’єр Італії Матео Ренці.

  Раніше ЗМІ поширили інформацію, що Лондон може відкласти Brexit до кінця 2019 року. За даними газети The Sunday Times, однією із причин такого зволікання можуть бути вибори в Німеччині і Франції, які заплановані на 2017 рік.

  Нагадаємо, як заявляв колишній міністр закордонних справ Британії Філіп Хеммонд, процес виходу Великої Британії з Євросоюзу, що передбачає укладання нових торгівельних угод, які інші 27 країн союзу мають ратифікувати, може затягнутися на період до 6 років.

  Попередній матеріал
  Київського депутата, який спричинив смертельне ДТП, залишили під вартою
  Наступний матеріал
  Порошенко урочисто підняв Державний прапор

  Британія заявляє, що не почне процедуру виходу із ЄС до кінця року

  ЗМІ: Вихід Британії з ЄС може затягнутися до кінця 2019 року

  "Безпрецедентне рішення": Шотландія збирається залишитися в ЄС, не виходячи зі складу Великої Британії