Фото kvedomosti.com

Меркель пояснила рішення ЄС посилити санкції проти Росії

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель пояснила, чому лідери ЄС вирішили посилити санкції проти Росії.

  Після закінчення зустрічі європейських лідерів у Брюсселі в ніч на четвер Меркель заявила, що більшість вимог по деескалації ситуації на Україні, які сформулював Євросоюз, не були виконані.

  Як передає DW, німецький канцлер переконана, що Москва і проросійськи налаштовані сепаратисти на сході України несуть відповідальність за зволікання у прийнятті заходів з пошуку мирного рішення, а також за зростаюче число жертв. У цьому немає провини європейських посередників або української сторони, заявила Меркель.

  Щодо самих санкцій, лідер ФРН зазначила: "Можна довго сперечатися з приводу того, це ще кінець другого ступеня санкцій, або вже початок третьої щаблі - це не так важливо. Ясно, що ми зараз вже торкаємося економіку країни".

  Вона зазначила, що не знає, чи прийме Росія у відповідь заходи, підкресливши, що це не служить критерієм для ухвалення рішення Євросоюзом.
  Між тим, МЗС Росії вже пригрозило, що санкції ЄС матимуть наслідки не лише для Росії, а й для самого Євросоюзу. Санкції ж США російське дипвідомство назвало шантажем та "помстою за нереалізовані плани в Україні".

  Тим часом президент Росії Володимир Путін, який зараз перебуває у столиці Бразилії, заявив, що санкції мають "ефект бумеранга". Коментуючи посилення штрафних заходів проти РФ з боку США, російський президент зазначив, що вони "заганяють в глухий кут" відносини між обома країнами та "завдають їм дуже серйозної шкоди".

  Попередній матеріал
  Місцева влада Краматорська просить у Кабміну 68,7 млн. грн. на відновлення міста
  Наступний матеріал
  "Нафтогаз" отримав рішення суду про стягненя з "Рівнеазоту" 363 млн.грн
  Теги:
  Loading...