5.ua

Місцева влада Краматорська просить у Кабміну 68,7 млн. грн. на відновлення міста

  Краматорська міська рада (Донецька область) звернулась до  Кабінету міністрів України з проханням виділити 68,7 мільйона гривень на відновлення інфраструктури міста, зруйнованої в результаті бойових дій з російськими терористами.
  Про це йдеться в повідомленні Донецької обласної державної адміністрації, пишуть "Українські новини".

  У повідомленні наголошується, що міськрада письмово звернулася до віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Гройсмана з проханням в наданні допомоги в розмірі 68,7 мільйона гривень.

  "Ці гроші необхідні для відновлення соціальної інфраструктури Краматорська, що сильно постраждала за час проведення бойових дій. Місту не вистачає фінансових ресурсів на відновлення доріг, ліній зовнішнього освітлення та благоустрою, в цілому", - сказано в документі.

  Крім того, до міськради звернулася адміністрація комунального підприємства "Краматорський водоканал" з проханням внести зміни до рішення сесії від 22 квітня, згідно з яким підприємство отримало схвалення на отримання від Світового банку кредиту на модернізацію свого виробництва.

  "Кілька місяців тому водоканал просив депутатів дати свій дозвіл на участь підприємства у міжнародному проекті. Планувалося, що за рахунок коштів Світового банку підприємство виконає модернізацію свого виробництва. Кредит надається на 20 років на пільгових умовах", - уточнюється в повідомленні.

  За словами головного інженера "Краматорського водоканалу" Валентини Яковенко, в угоді зі Світовим банком виникли зміни, у зв'язку з чим має їх внести в рішення сесії.

  Сума кредиту, який водоканал планує взяти у Світового банку під гарантії міськради - 5,2 млн гривень на 20 років.

  Процентна ставка не перевищує 3%, пільговий період повернення кредиту - 5 років.
  Попередній матеріал
  У відповідь на санкції Путін звинуватив США в агресії і непрофесійності
  Наступний матеріал
  Меркель пояснила рішення ЄС посилити санкції проти Росії
  Loading...