5.ua

Меркель не буде воювати з Росією, але підтримає найжорсткіші економічні санкції

  Німеччина, колишній найбільший союзник Росії в Євросоюзі, цілком готовий підтримати широкий пакет санкцій, які ЄС готується запровадити проти Москви. Про це під час звернення до Бундестагу заявила канцлер Ангела Меркель.

  Вона наголосила – Берлін поки що не розглядає можливість військової відповіді на окупацію російською армією Криму, але застосує найжорсткіші політичні та економічні інструменти, щоби зупинити агресію Кремля проти України. Для ухвалення рішення про запровадження наступного етапу санкцій проти Росії, міністри закордонних справ країн-членів Євросоюзу зберуться у Брюсселі 17-го березня.

  Ангела Меркель, канцлер Німеччини: "Одна річ для нас є абсолютно чіткою й непорушною – це територіальна цілісність України. Ми не будемо вести жодних дискусій щодо цього питання. Німеччина не хоче запроваджувати жорстких санкцій проти Росії, але повністю готова зробити це і зробить, адже ми знаємо – за такої ситуації у нас просто немає іншого вибору. Час не можна повернути назад. Ми не дозволимо вирішувати конфлікти інтересів у Центральній Європі в двадцять першому столітті методами дев’ятнадцятого і двадцятого".

  Попередній матеріал
  В лютому українці стали значно менше їздити до Росії
  Наступний матеріал
  Росія знову погрожує США і Європі санкціями
  Теги:
  Loading...