5.ua

В лютому українці стали значно менше їздити до Росії

  Державна прикордонна служба України спростовує пропагандистську брехню російських медіа. Оскільки в російських засобах масової інформації з’явились повідомлення про нібито тисячі українських біженців, Державна прикордонна служба України звела статистичну звітність щодо перетину державного кордону України громадянами за січень-лютий 2014 року. Про це 13 березня повідомляє прес-служба ДПСУ.

  "Інформуємо, що упродовж січня-лютого 2014 року прикордонники   в установленому порядку оформили та пропустили через державний кордон на виїзд до Російської Федерації майже 890 тисяч громадян України. З них, протягом січня  2014 року до Росії прямувало 480 тисяч українців, а в лютому 2014 року – 405 тисяч. При цьому дані показники залишаються на рівні минулого року ", - заявляють в ДПСУ.

  Такі цифри свідчать про значне скорочення виїздів громадян з України до Росії.

  "Таким чином,  у лютому поточного року, порівняно з січнем 2014 року, кількість перетинів державного кордону громадянами України на виїзд до Росії зменшилась на 16% ", - підсумовують в Державній прикордонній службі України.

  Попередній матеріал
  У Вінниці з травматичної зброї обстріляли автобус і маршрутки
  Наступний матеріал
  Меркель не буде воювати з Росією, але підтримає найжорсткіші економічні санкції
  Теги:
  Loading...