Меркель назвала головну умову проведення реформ в Україні

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель переконана, що здійснити заплановані реформи в Україні можна лише за умови повного припинення вогню.


  "Ми всі хочемо, щоб там припинилася стрілянина. Тільки після цього новий український президент зможе зосередитися на проведенні необхідних реформ", - сказала Меркель в середу, 11 червня, на традиційному прийомі для дипломатичного корпусу, передає DW.

  "Потрібно зробити все можливе, щоб справдилися надії на новий початок", - заявила канцлер, зазначивши, що для цього необхідно зміцнення правової держави і дотримання прав людини, збереження територіальної цілісності України та економічний розвиток.

  Меркель запевнила, що Німеччина готова допомогти Україні та президентові Петру Порошенку у здіснені цієї "Геркулесової праці".

  Вона також знову закликала Москву сприяти стабілізації ситуації на Україні, повідомляє агентство Reuters.

  Канцлер Німеччини ще раз підкреслила, що Європа виступає за діалог з Росією. За її словами, програма "Східного партнерства" з такими країнами як Україна, Молдова і Грузія однозначно не спрямована проти Росії. "Вибудовування хороших відносин з ЄС передбачає хороші відносини з Росією", - сказала Меркель.
  Попередній матеріал
  Москвичі провели акцію на підтримку України
  Наступний матеріал
  Томбінський не виключає введення в Україні безвізового режиму з ЄС до кінця цього року
  Теги: