Томбінський не виключає введення в Україні безвізового режиму з ЄС до кінця цього року

  Посол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський вважає можливим перехід України до безвізового режиму з ЄС до кінця поточного року. Про це він сказав під час міжнародної конференції "Імплементація угоди про асоціацію: з чого починати?" в четвер у Києві, пише "Інтерфакс-Україна".


  "Остаточне рішення ще не ухвалено (про перехід до другої фази виконання плану дій - ред.), я думаю, що його буде прийнято вже найближчим часом. І якщо це відбудеться, то це означатиме, що в нас є дуже хороші перспективи перейти до безвізового режиму вже до кінця цього року", - заявив посол.

  Він нагадав, що раніше Єврокомісія дала позитивну оцінку виконанню Україною першої фази плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС і рекомендувала перейти до другого етапу виконання цього документа.

  Томбінський зазначив, що останнім часом країни-члени ЄС розпочали обговорення цього питання, і вже лунають позитивні оцінки щодо переходу України до другої фази виконання плану дій із лібералізації візового режиму.

  Як відомо, Україна завершила виконання першої фази плану дій, який передбачав ухвалення всіх необхідних законів для безвізового режиму з ЄС. Рішення про перехід до другої (імплементаційної) фази Київ очікує від європейської сторони найближчим часом.
  Попередній матеріал
  Меркель назвала головну умову проведення реформ в Україні
  Наступний матеріал
  Ніч в Донецьку пройшла спокійно, комунальні служби працюють у штатному режимі