Меркель: фіскальний пакт держав ЄС не переглядатимуть

  Фіскальний пакт, що передбачає штрафи за перевищення дефіциту бюджету, не переглядатиметься. Про це заявила Ангела Меркель. Саме це питання найбільше турбувало противників новообраного президента Франції, Франсуа Олланда.
  Вранці Олланда офіційно оголосили переможцем президентських виборів. Свій перший закордонний візит, як глава держави, він планує здійснити до Німеччини. Інавгурація призначена на 15 травня. Про це повідомила адміністрація Ніколя Саркозі після перемов із представниками обох політиків. Франсуа Олланда уже привітали з перемогою прем`єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон і президент США Барак Обама. Останній запропонував Олланду провести двосторонню зустріч напередодні самітів "вісімки" та НАТО, які відбудуться за два тижні.

  Ангела Меркель, канцлер Німеччини: "Дебати щодо фіскального пакту тривають, і звичайно, Франція, з новим президентом, внесе щось нове. Але ми говоримо про два боки однієї монети - прогресу можна досягти лише завдяки міцним фінансам та зростанню. Переглядати пакт, за який проголосували 25 країн, ми не будемо".
  Попередній матеріал
  В Одесі вшанували пам`ять загиблих радянських військовополонених
  Наступний матеріал
  На Одещині влаштували реконструкцію бою часів Другої світової війни
  Теги: