Мексиканські зелені вимагають заборонити кориду

  За заборону кориди виступили мексиканські захисники тварин. Зелені організували демонстрацію перед будівлею парламенту.
  Там депутати саме обговорювали можливість оголосити бої биків у країні - поза законом. Це запропонували ще три роки тому, але досі відкладали голосування. Протестувальники наполягають:  заборонити кориду треба якнайшвидше. На аренах Мексики щороку гиинуть сотні тварин. Прихильники кривавого спорту заперечують: бої биків - частина мексиканської культури. Пристрасті навколо кориди спалахнули у Мексиці з новою силою після того, як цей вид розваг заборонили у іспанській Каталонії.

  Леонора Есквівел, президент організації "Аніманатураліс": "Рішення, ухвалене іспанцями, спонукало до дій місцевих захисників прав тварин. Здавалося неможливим, що у Каталонії заборонять бої биків. Але це сталося, і вже з початку наступного року заборона там набуває чинності. І цей приклад варто наслідувати усім країнам Латинської Америки".

  Ізраель Бетанзос, депутат парламенту: "З одного боку - захисники тварин праві. Корида - завершується загибеллю бика. Але цих тварин саме для того і вирощують! Виникає питання робочих місць, які втратять люди, що працюють на ранчо, і ті, хто обслуговує арени. Гадаю, є ще багато моментів, які варто проаналізувати і обговорити до того, як ухвалювати остаточне рішення".

  Попередній матеріал
  Волонтери тестували готовність автовокзалів до Євро-2012
  Наступний матеріал
  Новий землетрус у Туреччині - четверо постраждалих
  Теги: