Мексика в очікуванні візиту президента США

  Мексика в очікуванні візиту президента Сполучених штатів. Обидва чільники - Барак Обама і Філіпе Кальдерон говорититмуть про боротьбу з накотрафіком і нелегальну міграцію.

  Адже більше половини усіх наркотиків, які вирощують у Мексиці - потрапляють саме до Штатів. Вашингтон фінансує не одну мексиканську програму, спрямовану на боротьбу з наркотрафіком. Під час візиту Обами - у Мехіко значно посилили охорону порядку. На шляху президентського кортежу, біля посольства і готелю, де зупиниться високий гість – вже виставили сотні поліцейських і військових.

  Віктор Галло, працівник готелю: "Усі сорок два поверхи готелю під посиленою охороною. Такі заходи безпеки виправдані. Президент Барак Обама – дуже важлива персона, він шанований гість нашої країни, тому наше завдання – добре захистити його".

  Візит Обами до Мексики - не обійдеться без протестів. Ще напередодні кількасот активістів Грінпісу у центрі столиці закликали президента докладати більше зусиль у боротьбі з кліматичними змінами. Протестувальники намагалися розмістити великий плакат на пам’ятнику. За таку витівку - поліція затримала близько десятка активістів.

  Попередній матеріал
  У Києві презентували фільм "Україна в НАТО. Міфи та реальність"
  Наступний матеріал
  Масові протести перервали роботу мексиканського форуму з легалізації марихуани
  Теги:
  Loading...