У Києві презентували фільм "Україна в НАТО. Міфи та реальність"

  "Україна в НАТО. Міфи та реальність". Документальну стрічку під такою назвою презентували у Києві.

  Автори фільму кажуть - мали на меті розвінчати найпоширеніші міфи про НАТО, зокрема про агресивність блоку чи про обов`язкову участь у воєнних операціях альянсу. Знімали стрічку в Києві, Севастополі, Ужгороді, а також у Словаччині.  На презентацію завітали колишній президент Польщі Олександр Кваснєвский та екс-міністри закордонних справ Борис Тарасюк і Володимир Огризко. Вони переконані - Україна потребує більше інформації про Північно-атлантичний альянс. 

  Олександр Кваснєвский: "Думаю, что надо роботать на то, что бы мы понимали НАТО, как реальность сегодня. Чтобы мы могли ответить на те все мифы которые существуют сегодня і это нормально, не надо обижаться, надо говорить об этом і это нормально. Надо спорить, надо разговаривать, что обозначает НАТО сегодня".

  Борис Тарасюк, голова комітету з питань європейської інтеграції ВРУ: "Зробити фільм ще мало, треба ще подолати багато бюроктаратичних перепон, для того щоби пересічний український громадянин побачив цей фільм. Мені було дивно дізнатися про те, що попередній фільм "НАТО: свій чи чужий" навіть забороняли показувати у  військових вищих навчальних закладах України".

  Попередній матеріал
  Розпочався суд над єдиним терористом, що вижив під час нападу на Мумбаї
  Наступний матеріал
  Мексика в очікуванні візиту президента США
  Теги:
  Loading...