Медведев доручив голові МВС провести кардинальні зміни в транспортній міліції

  Дмитро Медведев доручив голові МВС Рашиду Нургалієву провести кардинальні зміни в транспортній міліції. Президент уже звільнив чотирьох високопосадовців, які відповідали за безпеку на транспорті.

  За даними генпрокуратури, не всі пункти законодавства, що стосуються безпеки, виконуються. Кількість порушень на всіх видах транспорту - зростає. Президент наголосив, що всі транспортні вузли повинні регулярно проводити антитерористичну роботу. Медведєв доручив МВС доповісти, як виконується наказ про безпеку на транспорті, підписаний ще в березні 2010 року. Цей наказ передбачає втілення цілої низки заходів. За планом, до 2014 року має бути створена комплексна антитерористична система.

  Дмитро Медвєдев, президент РФ: "И чтобы я не слышал больше этих слов со стороны руководства крупных транспортных предприятий - мы за это не отвечаем, за это отвечает милиция или еще кто-то. Если люди, берущие в свои руки организацию транспортного процесса, таким образом рассуждают, это в высшей степени безнравственно. Более того, это предмет для работы правоохранительных органов".

  Попередній матеріал
  Обама окреслив головні напрямки дій уряду на найближчий час [сюжет, відео]
  Наступний матеріал
  В Індії святкують День Республіки
  Теги: