Масштабні протести в Іспанії

  Масштабні протести в Іспанії. Тисячі людей вийшли на вулиці Мадрида. Вони - проти нових скорочень держвитрат у бюджетному секторі.
  Протестувальники твердять: нові заходи економії уряду призведуть до втрати ще одинадцяти тисяч робочих місць у медичній та освітніх галузях.  А це - вони вважають неприпустимим. Адже кількість безробітних у країні - вже перевищує п`ять мільйонів. Також  люди виступають проти подовження робочого дня, підвищення податків, запровадження нових тарифів на комунальні послуги. Влада пояснила: заощаджувати потрібно, щоби подолати наслідки економічної кризи і знизити державний борг. Втім, обурених іспанців такі аргументи не переконали.

  Дієго, протестувальник: "Влада намагаєтья забрати у нас останнє, що ще залишилося - право на безкоштовну освіту та медицину. Кажуть, це необхідно - щоби подолати кризу. Але це вже не просто криза, це систематичне порушення наших прав".
   
  Марія, протестувальниця: "Ми усі сплачуємо податки, щоби жити краще. Але гроші у нас беруть, а ніякого покращення щось не видно. Це необхідно зупинити!"
  Попередній матеріал
  Від сильної посухи потерпає Чилі
  Наступний матеріал
  Незвичайного шахрая затримала поліція ПАР
  Теги: