Масштабні протести у Португалії

  Масштабні протести у Португалії. Тисячі людей вийшли на вулиці Лісабона. Їх обурив проект бюджету на наступний рік, ухвалений владою напередодні.

  У документі передбачено, зокрема, підвищення податку на прибуток, значне скорочення держвитрат та  звільнення близько дванадцяти тисяч держслужбовців. На думку влади, це - єдиний спосіб подолати фінансову кризу у країні. Протестувальники, своєю чергою,  наполягають: нововведення призведуть до загального зубожіння і погіршення рівня життя. Вони зібралися під будівлею парламенту, щоби вимагати відставки чинного уряду. Акція протесту тривала до пізньої ночі.

  Вітор Гаспар, міністр фінансів Португалії: "Шлях, який ми мусимо подолати - вкрай нелегкий, але складна і ситуація, у якій лишилася наша країна. Звісно, у людей виникають сумніви у доцільності жорсткої економії. Але це - лише тимчасові негаразди, і їх потрібно подолати, щоби досягти економічної стабільності".

  Протестувальник: "Я, як і всі навколо - виступаю проти бюджету на наступний рік, ухваленого урядом. Можновладці увесь час запроваджують нові заходи економії, і запевняють, що скоро усе покращиться. Але цього не стається, а жити простим людям - усе важче".

  Попередній матеріал
  Азаров: усі веб-камери на виборчих дільницях вже встановлено
  Наступний матеріал
  120 ув`язнених втекли з в`язниці у Лівії
  Теги: