Азаров: усі веб-камери на виборчих дільницях вже встановлено

  Усі веб-камери на виборчих дільницях вже встановлено. Про це повідомив Микола Азаров під час зустрічі з головою міжнародної місії ОБСЄ зі спостереження за організацією та проведення виборів

  Прем’єр-міністр наголосив – Україна пішла на обладнання дільниць відео наглядом для забезпечення можливості спостерігачів контролювати виборчий процес. За словами Азарова – камери направлені на скриньки й столи реєстрації – і зображення має бути достатньо детальним, щоби можна було оцінити кількість отриманих бюлетенів. Це була технічно складна робота – підсумував голова уряду. 

  Микола Азаров, прем’єр-міністр України: "Сегодня мы завершили техническую работу связанную с установкой веб-камер на всех 34 тысячах избирательных участках.  Я безусловно надеюсь, что ваша миссия объективно оценит избирательную кампанию".

  Одрі Гловер, голова міжнародної місії ОБСЄ зі спостереження за організацією та проведенням виборів: "Пане прем’єр міністр, на цих виборах ми будемо так само об’єктивними, як і під час усіх інших місій. У нас є цільова група, яка складається з 20ти людей, а також 90-а спостерігачів, які будуть працювати тривалий строк.  Перед виборами до нас також приєднаються понад 600 короткострокових спостерігачів. Відповідно до нашої методології - ми збираємо інформацію та факти з усієї території країни.  Наша першочергова мета - надати у звітах виключно правдиву картину виборів".

  Попередній матеріал
  Можливіть відокремлення Шотландії від Великої Британії вирішуватимуть шотландці на референдумі
  Наступний матеріал
  Масштабні протести у Португалії
  Теги: