Масштабні протести у Бахрейні

  Масштабні протести у Бахрейні. На вулиці Манами вийшли сотні людей. Вони організували мітинг біля будівлі ООН. Люди обурені, що у їхній країні порушують права людини.
  Протестувальники  закликали світову спільноту звернути увагу на проблеми мешканців країни і вжити відповідних заходів. Нагадаємо, у лютому і березні цього року - тисячі людей вийшли на центральну площу  столиці - вимагати демократичних перетворень у королівстві. Тоді протест розігнали правоохоронці, наметове містечко активістів - знесли. Нинішні демонстранти - вважають це грубим порушенням прав людей. Ще вони вимагають рівності перед законом для керівної верхівки суннітів, і для їх підданих шиїтів, і щоби уряд обирався усенародним голосуванням.

  Ахлам Аль-Хузаї, голова  асоціації жінок: "Необхідно, щоби у нашій країні уряд обирали  всенародним голосуванням, а не просто призначали. Національна Асамблея - повинна отримати право контролювати дії можновладців, у тому числі і прем`єр-міністра. Якщо влада виявиться наспроможною забезпечити потреби громадян - парламентарі повинні мати можливість висловити можновладцям вотум недовіри".
  Попередній матеріал
  Повені стали загрозою для мешканців багатьох країн світу
  Наступний матеріал
  Пенітернціарна служба не знає - хто зняв відео в камері Тимошенко
  Теги: