Масштабні протести у Аргентині викликало рішення суду у резонансній справі

  Масштабні протести у Аргентині - викликало рішення суду у резонансній справі про торгівлю людьми. 13 звинувачуваних - судді визнали невинними через нестачу доказів. Це обурило мешканців Буенос-Айреса.

  Протестувальники закидали камінням представництво провінції Тукуман, у якій відбувався суд. Вони побили шибки будівлі та розпалили кілька багать. Вгамувати розлючений натовп правоохоронцям вдалося - за допомогою перцевого спрею. Причиною протесту стало рішення суду у справі про викрадення дівчини 10 років тому. Мати зниклої - звернулася до поліції, але та не змогла допомогти. Тож жінка взяла розслідування у власні руки. Вона вийшла на слід групи торгівців людьми і звільнила кількасот проданих у сексуальне рабство дівчат. Винні - опинилися на лаві підсудних, але були виправдані.

  Вікторія Донда, конгресмен: "За десять років поліція і судова система не зробила нічого, щоби побороти торгівлю людьми. У такій ситуації - дуже важко вірити президенту, яка лише обіцяє боротися з цим ганебним явищем, але не здійснює жодних реальних кроків".

  Попередній матеріал
  Вінницькі комунальники борються з місцевими "плюшкіними" [відео]
  Наступний матеріал
  Від потужних снігопадів оговтується Сербія
  Теги:
  Loading...