Вінницькі комунальники борються з місцевими "плюшкіними" [відео]

  Вінницькі комунальники борються з місцевими "плюшкіними". У місті таких людей трохи більше 10. Вони зносять увесь непотріб із вулиць додому. Деякі настільки захаращили свої домівки, що ночують просто неба. Утім, найбільше страждають сусіди цих людей.

  Вуличний мотлох та сміття для пана Олега - матеріал для створення шедеврів. Раніше - Вінничанин працював у художніх майстернях. Нині - намагається створити витвори мистецтва з непотребу у себе вдома.

  Олег: "Все життя мав зробити супер – шедевр і прославити Україну і вообще всьо человєчество. Я зробив, в мене є, але вони в глині, я ще не відлив. А в приготовлєнії цих речей нада і така досочка і така проволочка і така желєзка".

  Утім, сусіди - такі творчі пориви не поділяють. Називають митця "плюшкіним". Кажуть, матеріали для своїх шедеврів він зносить до квартири вже 10 років. Й інколи його назбирує стільки, що навіть не може потрапити до власного помешкання. Утім головна біда, скаржаться мешканці під`їзду, - постійний сморід.

  Комунальники про таких "плюшкіних" не тільки знають, але й намагаються боротися - приписами та штрафами. Проте, зізнаються, методи ці не дуже дієві. Самі ж - вивезти сміття з таких квартир - не мають права.  

  Інна Вітенко, заступник голови Вінницької міської асоціації органів самоорганізації населення: "Це дуже складна процедура. Оскільки це є приватні власники і їхні будинковолодіння належать їм. Але ця проблема має вирішуватись тільки в примусовому порядку. Оскільки, добровільно ці люди вони не розуміють що потрібно це робити".

  Психологи ж заспокоюють: фізичної загрози таке сусідство не несе. Проте, кажуть, вилікувати цей синдром - неможливо.

  Інна Яворська, психолог: "Это люди не есть социально опасны. это люди которые больше углублены в свой мир, в какую, то свою идею, например, он мытець и он должен зделать, там не знаю, картину мира. Тоесть у них есть какая - то сферхидея. В которую они полностью поглощены".

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Японії 94-річний дідусь вирішив балотуватися у депутати
  Наступний матеріал
  Масштабні протести у Аргентині викликало рішення суду у резонансній справі
  Теги:
  Loading...