Масштабні пожежі в Австралії могла спричинити армія

  Військові навчання могли спричинити виникнення одного з джерел займання у австралійському штаті Новий Південний Уельс. У міністерстві оборони країни припускають – вогонь біля міста Літгоу міг спалахнути через вибухи під час вишколу солдатів.

  Загалом, на території найбільш густозаселеного штату Австралії натепер зафіксовано понад вісім десятків лісових пожеж. Дев’ятнадцять з них – неконтрольовані. Вогнеборці вважають: більшість джерел займання виникли з природних причин, втім кілька – могла спричинити людська необережність. Полум’я вже знищило сотні житлових будинків і швидко поширюється через спекотну та вітряну погоду. 

  Шейн Фіцсіммонс, комісар пожежного департаменту: «Синоптики обіцяли найближчими днями зливи, і ми відчули певний оптимізм. Втім, погода знову змінилася, тепер дощі обіцяють лише у кількох районах. А отже, побороти пожежі до кінця тижня не вдасться, на це знадобиться значно більше часу».

  Крістін Сіньор, місцева мешканка: «Вогонь знищив наш будинок. Сюди я прийшла нареченою, тут виростила своїх дітей. Ми вклали в цей дім стільки роботи і любові... А тепер я з жахом усвідомлюю: у свої п’ятдесят чотири доведеться починати усе спочатку».

   

  Попередній матеріал
  Парижанин захопив заручників – вимагав надання житла
  Наступний матеріал
  Євродепутат виправдовується за оприлюднення таємних перемов щодо Тимошенко
  Теги:
  Loading...