Масові протести у Європі

  Європа протестує. В Іспанії, Португалії та Бельгії влаштували демонстрації проти політики економії та зниження рівня життя.

  У Ліссабоні - сотні інвалідів виступали проти підвищення податків та зменшення соцвиплат. Ці заходи, заплановані урядом, на думку протестувальників, найболючіше вдарять саме по людях з обмеженими можливостями. У Мадриді ж близько тисячі вчителів та студентів обурені скороченням витрат на освіту. А у Бельгії - в день відкриття чергового саміту ЄС на протест вийшли фермери з Литви, Латвії та Естонії. Вони вимагали справедливого розподілу коштів для сільськогосподарської галузі ЄС.

  Хорхе Фалькато, протестувальник (Португалія): "Інвалідам доводиться витрачати більше, ніж здоровим людям. Тож нове підвищення податків буде для нас особливо болючим. На додачу,  наші пенсії - просто мізерні, близько двохсот євро на місяць. За таку суму - прожити неможливо".

  Міла Альварес, протестувальниця (Іспанія): "Усе, що ми мали - втратили менш ніж за рік. У галузі освіти - суцільні проблеми, і вчителям доводиться працювати у надзвичайно складних умовах".

  Андреюс Станцікас, член палати сільського господарства Литви: "Фермери балтійських країн отримують найменше фінансування, і така ситуація збережеться у разі ухвалення запропонованого бюджету ЄС на наступні сім років. Це справжня дискримінація". 

  Попередній матеріал
  На засідання сесії Київради пустили 22 активістів
  Наступний матеріал
  Сніговий шторм "Немо" насувається на північний-схід США
  Теги:
  Loading...