Масові протести та демонстрації у Тунісі спричинили смерть одного з лідерів опозиції

  Масові протести та демонстрації у Тунісі - спричинили смерть одного з лідерів опозиції. У політика вистрелили на виході з власного будинку. Його загибель розцінюють як перше гучне політичне вбивство від часу революції 2011-го року.

  Він був знаним критиком правлячої партії, то ж опозиція вже звинуватила її лідерів в організації замаху. Тисячі людей вийшли на мітинг до будівлі МВС. За даними очевидців, поліція розганяла їх сльозогінним газом та пострілами у повітря. Провладана партія відкидає всі звинувачення і уже висловила співчуття з приводу смерті опозиціонера.

  Франція, Страсбург, Монсеф Марзукі, президент Тунісу: "У нашої мирної революції є чимало ворогів і вони мріють зруйнувати її здобутки. Це жахливе сплановане вбивство політика, якого я добре знав. Це був наш друг, замордований саме в той день, коли я виступаю тут, перед вами".

  Протестувальник: "Всі ці ісламські організації - є відомими тероистичними групами, це доводить історія. Будь-які переговори чи дискусії з ними - неможливі. І в уряду немає іншого виходу, аніж подати у відставку - інакше народ Тунісу сам його повалить".

  Попередній матеріал
  Понад 200 пам’яток Львова, що входять до переліку ЮНЕСКО потребують реставрації [відео]
  Наступний матеріал
  Найкращі знімки фотокореспондентів світу у Києві
  Теги:
  Loading...