Масові протести набирають обертів у Афінах

  Масові протести і сутички набирають обертів у Афінах. Це відповідь на дії парламенту, який лібера-лізував автомобільні вантажні перевезення.
  За новим законом, ліцензію на цей вид діяльності вже за три роки отримуватимуть безкоштовно. Дотепер  вона коштувала у середньому триста ТИСЯЧ євро. Із 70-х років минулого століття нові ліцензії не видавали узагалі. Лібе-ра-лізація галузі була однією з умов отримання кредиту від МВФ та Євросоюзу. Вантажоперевізники понад тиждень мітингували під парламентом із вимогою не ухвалювати законопроект. Після рішення депутатів - протести спалахнули з новою силою. Поліції довелося застосувати сльозогінний газ. Далекобійники також перекрили два головні автошляхи столиці. До їхніх протестів сьогодні долучилися і фермери, невдоволені зростанням податків.

  Далекобійник: "Люди знову зібралися тут, перед цим священним місцем, щоб висловити протест страшній несправедливості, яку чинять стосовно нашої професії. Кожен присутній тут платив за свою ліцензію потом і кров`ю. Ми продали наші будинки і родинні землі, за що? Щоб отримати жалюгідний папірець?"
  Попередній матеріал
  Найстаріший чоловік у світі відзначив 114-й день народження
  Наступний матеріал
  Виставка пожежного обладнання у Києві [відео]
  Теги: